Teşkilat Çalışmalarımız Muğla İle Devam Ediyor

17-10-2018 734 Genel Merkezden
Teşkilat Çalışmalarımız Muğla İle Devam Ediyor
Teşkilat çalışmalarımız Genel Başkan Yardımcımız Arkeolog Tolga ÇELİK'in Muğla il ziyareti ile devam ediyor.

Ziyaretimizde kurum ziyaretleri gerçekleştiren Genel Başkan Yardımcımız Çelik, İlk olarak Fethiye, sonrasında Muğla'da kültür sanat çalışanlarıyla bir araya geldi.

İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü, Koruma Bölge  Kurulu, Rölöve Müdürlüğü ve Müze ziyaretlerini gerçekleştiren Genel Başkan Yardımcımız Çelik, İl temsilcimiz Mehtap YILDIZ ile birlikte üyelerimizle buluştu. Yapılan toplantıda sendikal faaliyetlerimiz hakkında üyelerimize bilgilendirme yapıldı. Genel Başkan Yardımcısı Arkeolog Tolga ÇELİK toplantıda yaptığı konuşmada ; "Öncelikle desteklerini esirgemeyen kıymetli üyelerimize teşekkürü bir borç bildiklerini belirterek başlamıştır."dedi Sendikanın gücünün üyeden geldiğini belirten Çelik, "Üyesiz biz olamayız. Yeni yönetimle birlikte il ziyaretlerimizi sıklaştırıp teşkilat çalışmalarımızı hızlandırdık. Temsilcimiz bulunmayan illerimize yeni il temsilcisi, emekli olan arkadaşlarımızın yerine yeni il temsilcileri ve bazı yerlerde de kan değişimi yaptığımızı belirtmek isterim. Muğla'daki çalışmalarının  daha da ivme kazanarak devam ettirmek istemekteyiz" dedi.

Çalışanların sorun ve önerilerini de dinleyerek fikir alışverişinde bulunuldu.

Kurum yöneticileri ile de bir araya gelen Genel Başkan Yardımcımız, kültür sanat kolu çalışanların sorunlarını dile getirerek çözüm üretilmesi yönünde önerilerde bulundu.

İl ziyaretimizde toplantıya katılan ve bize desteklerini esirgemeyen başta İl temsilcimiz Mehtap YILDIZ hanımefendiye ve tüm kıymetli üyelerimize misafirperverliği ve ilgileri için teşekkür ederiz.

Teşkilat Çalışmalarımız Muğla İle Devam EdiyorTeşkilat Çalışmalarımız Muğla İle Devam Ediyor
İl kültür ve turizm müdürlüğü koruma bölge kurulu rölöve müdürlüğü sendikal faaliyet