Kültür Varlıkları ve Müzeler Genel Müdürlüğü Ziyaret Edildi

04-12-2018 397 Genel Merkezden
Kültür Varlıkları ve Müzeler Genel Müdürlüğü Ziyaret Edildi
Genel Merkez Yönetimi olarak sendikal faaliyet kapsamında Bakanlık Kurum ve kuruluşlarını ziyaretlerimiz devam ediyor.

Sendikamız adına Genel Başkanımız Uğur YILDIRIM ve Genel Başkan Yardımcılarımız Faruk ŞİMŞEK, Selamettin YURTSEVEN ve Arkeolog Tolga ÇELİK tarafından Kültür Varlıkları ve Müzeler Genel Müdürlüğü ziyareti gerçekleştirildi.

Kültür Varlıkları ve Müzeler Genel Müdürlüğü'nde Genel Müdür Yardımcılarımız Birol İNCECİKÖZ ve Seyit Ahmet ARSLAN beyefendi ile görüşüldü.
 
Genel Müdür Yardımcımız Birol İNCECİKÖZ makamında ziyaret edilerek yeni görevinde başarı dileklerimiz iletildi. Sayın Birol İNCECİKÖZ ziyaretten memnuniyetini dile getirerek, teşekkür etti. Ayrıca, personelin özlük hakları ve yapılan çalışmalar hakkında bilgi alışverişinde bulunuldu. Çalışanların özlük haklarıyla ilgili Türkiye Kamu-Sen'in çalışmaları anlatıldı.  Genel Başkanımız Uğur YILDIRIM "Biz Türk Kültür Sanat Sendikası olarak her daim çalışanlarımızın yanındayız ve mücadelemizi azim ve kararlılık içinde sürdüreceğiz." diyerek sözlerini tamamlamıştır.

Genel Müdür yardımcılarımızın göstermiş olduğu ilgi ve alakalarından dolayı Türk Kültür Sanat Sen adına teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Kültür Varlıkları ve Müzeler Genel Müdürlüğü Ziyaret Edildi
sendikal faaliyet kültür varlıkları ve müzeler genel müdürlüğü