Zonguldak'ta Çalışanlarla Buluştuk.

12-11-2019 503 Genel Merkezden
Zonguldak'ta Çalışanlarla Buluştuk.
Türk Kültür Sanat Sendikası olarak il ziyaretlerimizi yoğun bir tempoda devam ediyoruz.

Genel Merkez yönetim kurulu adına Genel Başkan Uğur YILDIRIM ile Genel Başkan Yardımcısı Arkeolog Tolga ÇELİK Zonguldak il ziyaretini gerçekleştirdiler.
İlk olarak Zonguldak müzesinde kamu çalışanlarıyla buluşuldu. Burada müze müdürü arkeolog Tahir AKSEKİLİ refakatinde örnek bir maden ocağı genel merkez yöneticilerine gezdirildi.  Daha sonra maden müzesi tanıtılıp ve  gerekli bilgiler verildi. Burada Genel başkan yardımcısı Arkeolog Tolga ÇELİK uzman personel görüşmüş, teknik personel genel ve özel konularıyla ilgilenmiş ve notlarını almıştır. Burada Genel Başkan Yardımcısı ÇELİK "Biz teknik personel olarak yıllardır sorunları ve çözüm noktalarını biliyoruz. Bize gerekli desteği verin, yetkiyi verin nelerin yapılabileceğini
hep birlikte görelim." dedi. 
İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü ve İl Halk Kütüphanesi ziyaretlerinde ise personelle iletişim kurulmuş ve kolaylıklar dilenmiştir. Burada ise Genel başkan YILDIRIM gündemi değerlendirdi. " Malum sendikanın zihniyeti ve kamuya olana açık ve kapalı zararlarına değinmiştir. Artık işin ehli olan Türkiye Kamu-Sen konfederasyonuna ve kültür sanat kolundaki Türk Kültür Sanat Sendikasına yetki vermenin zamanın geldiğinin altını çizmiştir." 

Zonguldak İl ziyareti esnasında bize misafirperverliğini esirgemeyen  İl temsilcimiz arkeolog Tahir AKSEKİLİ' ye teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Zonguldak'ta Çalışanlarla Buluştuk.
zonguldak müzesi kamu çalışanları İl kültür ve turizm müdürlüğü İl halk kütüphanesi