Ziyaretlerimiz Kocaeli İle Devam Ediyor

26-11-2019 456 Genel Merkezden
Ziyaretlerimiz Kocaeli İle Devam Ediyor
Türk Kültür Sanat Sendikası Genel Merkez yönetim kurulu olarak teşkilatlarımızla buluşmaya devam ediyoruz.

Genel Merkez yönetim kurulu olarak Genel Başkan Uğur YILDIRIM, Genel Başkan Yardımcıları Faruk ŞİMŞEK, Hilmi TEKCAN ve arkeolog Tolga ÇELİK Kocaeli İl ziyaretini gerçekleştirmişlerdir. 

Kocaeli İl ziyaretinde İl ve İlçe  Halk  Kütüphanelerinde Genel Başkan Uğur YILDIRIM ile Genel Başkan Yardımcısı Faruk ŞİMŞEK personelle biraraya gelmiştir. Burada yapılan toplantılarda sendikal faaliyetlerimiz anlatıldı: Hak arama mücadelesinde Türk Kültür Sanat-Sen'in aktif bir faaliyet sürdürdüğünü belirten Genel Başkan YILDIRIM kamu çalışanların sorunlarını da dinleyerek çözümler için her türlü girişimlerde bulunalacağını belirtti. Buralarda yapılan toplantıların ardından sendikamıza yeni üyeler kazandırılarak, sendikamız daha da güçlendirilmiştir.

Kocaeli Müzesi ve Bölge Koruma Kurulu Genel başkan yardımcısı Arkeolog Tolga ÇELİK ve Hilmi TEKCAN tarafından ziyaret edilmiş, yeni göreve atanan müze müdürüne hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirildi. Müze müdürüne başarılar diledi. Kocaeli Koruma Bölge Kurulunda yapılan ziyarette ise teknik personelle biraraya gelindi. Burada yapılan toplantıda ise Genel Başkan yardımcısı Arkeolog ÇELİK "Biz tüm sorunlarınızı ve çözüm noktalarını gayet iyi biliyoruz. Çünkü biz teknik personeliz. Zaten bende bu işin mutfağından yani kazı alanından geliyoruz. Sorunlar ve çözümlerine hakimiz. Özetle sizlerin sayesinde yetkiyi  aldığımız taktirde ortaya çıkacak farkı tüm çalışanlar hissedecektir. Herşeye üç maymunu oynayan malum sarı sendikadan kurtulun" demiştir. 

Genel Başkan Yardımcısı ÇELİK ortaya çıkan tabloda sendikamıza git gide ilginin arttığını malum-sen' den ayrılmaların önümüzdeki günlerde de daha da artacağının inancında olduğunu belirtti.

Genel Başkan YILDIRIM ise İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü ziyaretinde İl temsilcisi Turgut DURSUN' a ve İl Kültür Müdür yardımcısı Ayhan ZEREN beyefendiye ilgi ve alakalarından dolayı teşekkürlerini sunmuştur.

Ziyaretlerimiz Kocaeli İle Devam Ediyor
İl İlçe halk kütüphanesi sendikal faaliyet İl kültür ve turizm müdürlüğü