Yöneticilerin Hakkaniyetli Davranması Çalışanları Mutlu Eder.

04-04-2018 257 Türk Kültür Sanat Sen
Yöneticilerin Hakkaniyetli Davranması Çalışanları Mutlu Eder.
Genel Başkanımız Uğur YILDIRIM ve Genel Başkan Yardımcımız Arkeolog Tolga ÇELİK Gaziantep'te Kültür Sanat Çalışanlarıyla buluştu.

Gaziantep il ziyaretimizde, Kültür ve Turizm Bakanlığı kurum ve kuruluşlarını ziyaret ederek çalışanlarla görüşüldü. Sohbet havasında geçen buluşmalarımızda sendikal faaliyetlerimiz hakkında bilgi verildi. Çalışanların istek ve önerileri dinlendi.  

İl genelinde bulunan kurumlar ziyaret edilerek yöneticilerle görüşmelerde bulunuldu. Çalışanların sorunları ve talepleri yöneticilere iletildi. 
Genel Başkanımız Uğur YILDIRIM il ziyareti sonrası yaptığı değerlendirme, "Kültür ve sanat kolu çalışanlarının her sorunlarında yanındayız. Sendikal faaliyetler kapsamında yaptığımız ziyaretlerde çalışanların sorunlarını dinleyerek çözüm yolları arıyoruz. Sorunlarla uğraşmayan Mutlu bir çalışan ülkemiz içinde mutlu vatandaş demektir" dedi. 

Sendika olarak üyelerimizin ve çalışanların her zaman huzur ve refaha kavuşması için mücadele ettiklerine değinen YILDIRIM  "Her kurumda çözülmesi gereken sorunlar olduğunu görüyoruz. Sorunların çözümü noktasında yöneticilerin hakkaniyetli davranması Çalışanları da mutlu eder. Çalışanların güven içinde çalışması için yöneticilerinin hak ve hukuk çerçevesinde davranmalarını diliyor ve arzu ediyoruz." dedi

 

Yöneticilerin Hakkaniyetli Davranması Çalışanları Mutlu Eder.
kültür ve turizm bakanlığı kurum yöneticileri sendikal faaliyet hakkaniyet uğur yıldırım