İstişare Toplantılarına Başladık

12-10-2018 1036 Genel Merkezden
İstişare Toplantılarına Başladık
2018-2019 yetki dönemi toplantılarının ilkini 10.10.2018 tarihinde Genel Merkez Yönetimi olarak Ankara Şube Yöneticileri ile birlikte gerçekleştirdik.

Toplantı Genel Merkez yönetimi adına  Teşkilatlandırmadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Arkeolog Tolga ÇELİK başkanlığında, Genel Başkan Yardımcılarımız Hilmi TEKCAN,  Selamettin YURTSEVEN Faruk ŞİMŞEK,  Ankara Şube Başkanı Levent BİLASA, Şube Başkan Yardımcılarımız Ramazan IŞIK, Meral ARIKAN, Ahmet DINGIRCI ve Hilmi EMİR' den oluşan bir  heyetle yapıldı.
 
Toplantının ana gündemi teşkilatlanma, yeni atanan il temsilcileri ve üye çalışmaları oldu. Ankara Şubesiyle Ankara'da yapılması düşünülen saha çalışmaları üzerine istişare edildi.  
 
Teşkilatlanmadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Arkeolog Tolga ÇELİK toplantıda  yaptığı konuşmada "Bizim varoluş sebebimiz üyelerimiz ve onların sorunlarını çözmek olmalıdır. Biz bir STK olarak üye olmadan teşkilatlarımızı yenilemeden, misyonumuzu ortaya koymadan, yeni bir vizyon yaratıp hedefimize ulaşmalıyız. Bu yüzden durmadan azimle, inançla ve kararlılıkla çalışacağız. Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK'ün dediği gibi "Zafer, zafer benimdir diyebilenindir. Başarı ise başaracağım diye başlayarak sonunda başardım diyenindir " dedi.

Toplantı 2018-2019 yılı yetki dönemi için hedef, beklenti ve çalışma sistemi ortaya konulup, tüm katılımcılara teşekkür edilerek sona erdirildi. Birlikte başaracağız parolası güçlü bir şekilde vurgulandı.

İstişare Toplantılarına Başladık
STK ATATÜRK il temsilcileri