Türk Kültür Sanat-Sen 18 Yaşında

08-08-2019 520 Genel Haberler
Türk Kültür Sanat-Sen 18 Yaşında
Türk Kültür Sanat -Sen, olarak bundan tam 18 yıl önce milli ve manevi değerlerle yoğrulan ilkeleri, hak ve hukuku daima savunan inancı ile kültür ve sanat kolu çalışanların ümidi ve gür sesi olmak için kuruldu.

Şükürler olsun ki kutlu bir mücadeleyi 18 yıl boyunca dik bir duruşla sürdüren sendikamız ne ilkelerinden ödün verdi, ne de çalışanların hakkı için verilen mücadelede tavizkar oldu.

Sendikamız hizmet kolumuzda görev yapan çalışanlarının desteğiyle doğru bildiği yolda, kurulduğu günkü inançla ve emin adımlarla yürümektedir.

Türk Kültür Sanat-Sen olarak öncelikle sendikal mücadelede gerçek sendikacılığın adresinde buluşan üyelerimize,  genel merkez yöneticiliğinden işyeri temsilciliğine kadar teşkilatımıza emeği geçmiş tüm çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Bu mücadelede bizimle yol arkadaşlığı, kader birliği yapıp Rahman-ı Rahime kavuşmuş arkadaşlarımıza Yüce Allah’tan rahmet diliyoruz.

Daha nice yıllarca gerçek sendikacılığın adresi Türk Kültür Sanat-Sen’de buluşmak üzere 18. kuruluş yıl dönümümüz, hizmet kolumuzda görev yapan kamu çalışanları, üyelerimiz ve teşkilatımız için hayırlı olsun diyoruz.

Türk Kültür Sanat-Sen 18 Yaşında
sendika işyeri temsilciliği