Tüm Öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü Kutlu Olsun

24-11-2017 1200 Şube Haberleri
Tüm Öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü Kutlu Olsun
Tarih boyunca öğretmenler, bilginin, sevginin ve barışın öncüleri, toplumun bütün kesimlerine yol gösteren önder ve örnek insanlar olmuşlardır.

Yaşadıkları zorluklara rağmen çocuklarımızı topluma yararlı birer insan haline getirmek amacıyla her türlü fedakarlığı yaparak gayret sarf eden öğretmenlerimize olan borcumuzu millet olarak ödeyebilmemiz mümkün değildir. Genç nüfusun büyük bir orana sahip olduğu ülkemizde bu gençliğe yön verecek olan öğretmenin meselesi, memleketin en önemli meselesidir. İnsan eğitmek gibi yüce ve kutsal bir görevi ifa eden öğretmenlerimizin mali ve özlük haklarında yaşadıkları sıkıntılar bir an önce giderilmeli, öğretmenlerimize rahat ve huzurlu bir şekilde hizmet üretebilecekleri ortamlar sağlanmalıdır.

4 Kasım öğretmenler gününün sadece göstermelik olarak kutlama yapılan bir gün olması yerine, öğretmenlerin sorunlarının çözümü için somut adımların atıldığı bir gün olması temennisiyle "24 Kasım Öğretmenler Günü"nüzü kutlar, ülkemizin dört köşesinde çalışmakta olan veya emekliye ayrılmış bulunan tüm öğretmenlerimize sağlık ve başarı dileklerimizle saygılar sunuyoruz.

Tüm Öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü Kutlu Olsun
öğretmen Öğretmenler günü 24 kasım