Teşkilat Ziyaretlerimiz Trakya Bölgesi İle Devam Ediyor

30-11-2018 1036 Genel Merkezden
Teşkilat Ziyaretlerimiz Trakya Bölgesi İle Devam Ediyor
Genel Merkez Yöneticilerimizden, Genel Başkan Yardımcılarımız Selamettin YURTSEVEN ve Arkeolog Tolga ÇELİK Trakya bölge ziyaretinde bulundular.

İlk olarak Tekirdağ ilimizde kurum ve kuruluşlar ziyaret edilerek ve Kültür Sanat çalışanlarıyla buluşuldu. İl Kültür ve Turizm Müdürlüğümüze yapılan ziyaretin ardından, Namık KEMAL kütüphanemize ve Müze Müdürlüğümüze gidilerek üye ziyaretlerimiz gerçekleştirildi. Çalışanlarla yapılan toplantıda, sendikal faaliyetlerimiz hakkında bilgi verilerek, onların fikir ve önerileri dinlendi.

Tekidağ il ziyaretimizden sonra Kırklareli İlimizde İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü, Müze Müdürlüğü ve İl Halk Kütüphanesi ziyaretlerinde bulunuldu. İl müdürü ile görüşülerek kamu çalışanların sorunları hakkında konuşuldu. Ardından kurumlarda çalışan kıymetli üyelerimize istişare toplantısı düzenlendi.

Son olarak payitaht şehirlerimizden Edirne il gezisinde, Kültür ve Turizm Müdürlüğümüz, Müze Müdürlüğümüz ve İl Halk Kütüphanemiz ziyaret edilmiştir. 

Yapılan kısa değerlendirmede ise Teşkilatılandırmadan sorumlu Genel Başkan yardımcımız Arkeolog Tolga ÇELİK; payitaht kentimiz olan Edirne'den Serhat şehri Kars'a kadar Türk Kültür Sanat Sendikası olarak her yerde çalışmalarımızı sürdürüyoruz ve sürdüreceğiz ki; Türk memuru Hak mücadelesinin adresi olan Türkiye Kamu-Sen'i bilecek ve öğrenecek. Biz de bu mücadelenin neferi olarak canla başla çalışmalarımızı Rabbimizin izniyle yaptık, yapıyoruz ve yapacağız.

Alan çalışmalarımız esnasında  Trakya' da bizi hiç yalnız bırakmayan Erdinç EKİNCİ beyefendiye bilhassa olmak üzere Kırklareli İl temsilcimiz Müjgan MUTLUER hanımefendiye teşekkürü bir borç biliriz.

Teşkilat Ziyaretlerimiz Trakya Bölgesi İle Devam EdiyorTeşkilat Ziyaretlerimiz Trakya Bölgesi İle Devam EdiyorTeşkilat Ziyaretlerimiz Trakya Bölgesi İle Devam EdiyorTeşkilat Ziyaretlerimiz Trakya Bölgesi İle Devam Ediyor
kültür ve turizm müdürlüğü müze müdürlüğü İl halk kütüphanesi