Teşkilat Çalışmalarımız Kocaeli İlimizle Devam Ediyor

21-05-2018 1025 Genel Merkezden
Teşkilat Çalışmalarımız Kocaeli İlimizle Devam Ediyor
Türk Kültür Sanat-Sen teşkilat çalışmalarına Kocaeli ile devam ediyor. İl ziyaretimiz, Genel Uğur YILDIRIM, Genel Başkan Yardımcılarımız Selamettin YURTSEVEN ve Arkeolog Tolga ÇELİK tarafından gerçekleştirildi.

Faaliyet alanımızda bulunan, İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü, İlçe Halk Kütüphanesi, Rölöve Müdürlüğü, Müze Müdürlüğü ve Karamürsel  Halk Kütüphanesi'nde çalışanlarla buluşuldu. Kültür Sanat çalışanlarının sorunları istekleri ve talepleri dinlendi. Çalışanlar,yapılan toplantılarda Türk Kültür Sanat-Sen'in sendikal çalışmaları hakkında bilgilendirildi. Kültür Sanat Personeline, Çalışma hayatında başarılar dilendi.

Kurum yöneticileri ile görüşmeler yapılarak kamu çalışanların istek ve sorunları dile getirildi. 

İl ziyaretimiz sonrası bir değerlendirme yapan Genel Başkanımız YILDIRIM, " Kocaeli ilimiz özel bir çalışma gerektiren yerlerimizden olup, gerekli hassasiyeti göstereceğiz. " dedi.  

Sözlerine devam eden Sayın YILDIRIM "Kocaeli il ziyaretimizde bize ev sahipliği yapan İl Temsilcimiz Turgur DURSUN ve İl Kültür ve Turizm Müdür Yardımcısı Ayhan Zeren' e teşekkür ediyorum. Ayrıca tüm çalışanların mübarek Ramazan ayını kutluyorum" dedi.

 

Teşkilat Çalışmalarımız Kocaeli İlimizle Devam EdiyorTeşkilat Çalışmalarımız Kocaeli İlimizle Devam Ediyor
İl kültür ve turizm müdürlüğü İlçe halk kütüphanesi rölöve müdürlüğü müze müdürlüğü ve karamürsel halk kütüphanesi kamu çalışanları