Teşkilat Çalışmalarımız Kahramanmaraş İlimizle Devam Ediyor.

03-04-2018 847 Türk Kültür Sanat Sen
Teşkilat Çalışmalarımız Kahramanmaraş İlimizle Devam Ediyor.
Genel Başkanımız Uğur YILDIRIM ve Genel Başkan Yardımcımız Arkeolog Tolga ÇELİK teşkilat buluşmalarımız Kahramanmaraş ilimizle devam ediyor.

Kahramanmaraş ziyaretimizde, faaliyet alanımızda bulunan Kültür ve Turizm Bakanlığı, kurum ve kuruluşlarını ziyaret ederek kültür sanat çalışanlarıyla bir araya geldik. Kamu çalışanlarının Sorun ve taleplerini dinleyerek önümüzdeki dönemde yapılacak sendikal faaliyetlerimiz hakkında çalışanlar bilgilendirildi. Kurum yöneticileriyle de görüşülerek çalışma hayatında yaşanan sorunlar iletilerek ivedi çözümlenmesi istendi.

Genel Başkanımız Uğur YILDIRIM gerçekleştirdiği ilk ziyaret sonrası yaptığı değerlendirmede; "Kültür ve sanat çalışanlarının yaşadığı sorunları yerinde görmek için il ziyaretlerimize devam ediyoruz. Kamu çalışanlarının dilek ve taleplerini yerinde dinlemek ve sorunlara çözüm üretmek için teşkilat buluşmalarımızı gerçekleştirmeye devam edeceğiz." dedi.

Sözlerine devam eden Genel Başkan YILDIRIM, "Ziyaretimizde bizleri büyük bir samimiyetle karşılayan il temsilcilerimize ve kamu çalışanlarına şükranlarımı sunuyorum. Çalışanların her şartlarda yanında olacağımızı ve hak mücadelemizde kamu çalışanların huzur ve refahının sağlanacağı güne kadar yılmadan ve yorulmadan kutlu yolumuza devam edeceğiz" dedi.

 

Teşkilat Çalışmalarımız Kahramanmaraş İlimizle Devam Ediyor.Teşkilat Çalışmalarımız Kahramanmaraş İlimizle Devam Ediyor.Teşkilat Çalışmalarımız Kahramanmaraş İlimizle Devam Ediyor.
teşkilat buluşmaları kamu çalışanları kültür sanat çalışanları