Marmara Şubesi Geleneksel Yemeği

24-11-2018 768 Genel Merkezden
Marmara Şubesi Geleneksel Yemeği
Marmara Şube yönetimimizin organize ettiği yemekli toplantıya Genel Merkez yönetimi olarak başta Genel Başkanımız Uğur YILDIRIM, Genel Başkan Yardımcılarımız; Hilmi TEKCAN, Selamettin YURTSEVEN ve Arkeolog Tolga ÇELİK katıldılar.

Marmara Şube Başkanı Aytekin ÇİÇEK, Yönetim Kurulu Üyeleri Erol İNCE, Levent BÖLÜK ve Özaydın BAŞKENT’in katılımıyla gerçekleşen toplantıda sendikal faaliyetlerimiz hakkında bilgi alışverişi yapıldı.

Gerçekleştirilen yemekli toplantıda Genel Başkanımız Uğur YILDIRIM Türk Kültür Sanat-Sen’in üyeleşme çalışmaları hakkında bir konuşma yaptı. Genel Başkan YILDIRIM konuşmasında, sendikamızın emin adımlarla yol aldığının altını çizerek, “Türk Kültür Sanat Sendikası olarak büyüyerek daha da güçlü olacağımıza inancımız tamdır.' dedi. Kültür Sanat çalışanlarının özverili bir şekilde çalıştığını, tüm sorunlara rağmen hizmet üretmede sorun olmadığını belirtti.

Genel Başkan konuşmasını “Marmara Şube ziyaretimizde Yönetim Kuruluna, üst delegelerimize, delegelerimize ve çok kıymetli üyelerimize göstermiş olduğu ilgi ve teveccühlerinden dolayı herkese ayrı ayrı teşekkür ederim' dedi.

Marmara Şubesi Geleneksel YemeğiMarmara Şubesi Geleneksel Yemeği
marmara şube arkeolog sendikal faaliyetlerimiz