Korkutanlar Asıl Korkanlardır, Kimseden Korkmayın!

05-09-2017 1595 Türkiye Kamu-Sen
Korkutanlar Asıl Korkanlardır, Kimseden Korkmayın!
Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, hezimetle sonuçlanan Toplu sözleşmenin ardından yetkili konfederasyona seslenerek, '258 kazanım diye insanları aldatmayın, bir kerecik delikanlı olun' dedi.

"7 saatte ne değişti, kim sizi zorladı ki, çark ettiniz?" diye soran Genel Başkan Koncuk, "Burası artık, sizin için, çıkmaz sokak" ifadelerini kullandı.
"Üyeleriniz dahi size ateş püskürüyor" diyen Koncuk, "Artık hiç kimse sizin yükünüzü çekmeyecek" dedi.
Genel Başkan İsmail Koncuk değerlendirmesinde; 
"De ki, " Elimizden gelen, gücümüz budur." eyvallah.Yalan rüzgarı son hız. 258 kazanım diye insanları aldatmayın, bir kerecik delikanlı olun.
Eskileri saymayı bırakın, bu dönem kaç kazanımınız var, onu söyleyin. Çıkın tüm memur ve emeklilerden, tüm 4-B, 4-C'lilerden özür dileyin. 
7 saatte ne değişti, kim sizi zorladı ki, bir anda 180 derece çark etmek zorunda kaldığınızı açıklayın.Bunca, 5 milyon, insanı aldatmayın. 
Ne kadar yandaş tv varsa gezip, yalan rüzgarını, tüm insanların aklıyla alay edercesine, estirmeyin. Burası artık, sizin için, çıkmaz sokak.
 Görün ki, bazı yöneticileriniz, yüzbinlerce üyeniz dahi size ateş püskürüyor,zerre izan sahibi hiç kimse artık sizin yükünüzü çekmeyecektir. 
İnsan iradesi herşeye rağmen sahip olunacak bir meta değildir.Kendi şahsiyetine saygı insan olmanın temelidir.İşte, bu saygı sonunuz olacak. 
Siz, geçmişten bugüne ortaya koyduğunuz tüm gayri ahlaki, zigzaglı duruşla, bu saygıyı yerle bir ettiniz. Emin olun kimse size mahkum değil. 
Artık, sizin için gereken en önemli duruş, insana saygınızı göstermek, doğruyu söyleyebilmek erdemini açıkça ortaya koyabilmeniz olacaktır. 
Buradan her bir arkadaşıma da, ilkeli olmalarını tavsiye ediyorum.Korkmayın, emin olun korkutanlar, asıl korkaklardır, kimseden korkmayın.

Korkutanlar Asıl Korkanlardır, Kimseden Korkmayın!
Toplu sözleşme konfederasyon İsmail Koncuk Türkiye Kamu-Sen