Konya’da Çalışanları Dinledik, Sorunlarını Aktardık

07-03-2018 1007 Türk Kültür Sanat Sen
Konya’da Çalışanları Dinledik, Sorunlarını Aktardık
Türk Kültür Sanat-Sen il ziyaretlerini sürdürerek teşkilatımız ve çalışanlarla bir araya gelmeye devam ediyor.

Son olarak Mali İşlerden Sorumlu  Genel Başkan Yardımcımız Hilmi TEKCAN ile Teşkilatlandırmadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Arkeolog Tolga ÇELİK Konya'ya ziyaret ettiler.

Yapılan ziyarette Bakanlığımız birimlerinden; Devlet Tiyatrosu Müdürlüğü, Bölge Koruma Kurulu Müdürlüğü, Rölöve ve Anıtlar Müdürlüğü ve Müze Müdürlüğü yönetici ve çalışanlarına ile bir araya geldiler.

Özellikle  sanatçıların ve tiyatro çalışanlarının maddi-manevi kayıpları gündeme getirilerek Çalışanların talep ve sorunları kurum yöneticilerine aktarıldı.

Genel Başkan Yardımcılarımız ziyarette kendilerini içtenlikle karşılayan çalışanlara teşekkür ettiler. Çalışanların her zaman yanında olacaklarını vurgulayarak sorunların çözümü için mücadeleden hiç çekinmeyeceklerini ifade ettiler. Ayrıca ziyarette Biz tüm çalışanlarımızın Hak mücadelesinde yanında olduğumuzu yineleyerek desteğimizin artarak devam edeceğini beyan  etmiş bulunmaktayız.  Konya’da Türk Kültür Sanat-Sen bayrağını dalgalandıran il temsilcimiz Necmettin Eskici beye gayretleri için teşekkür edip, çalışmalarında kolaylıklar dilediler.

Konya’da Çalışanları Dinledik, Sorunlarını AktardıkKonya’da Çalışanları Dinledik, Sorunlarını AktardıkKonya’da Çalışanları Dinledik, Sorunlarını AktardıkKonya’da Çalışanları Dinledik, Sorunlarını Aktardık
il ziyaretleri devlet tiyatrosu bölge koruma kurulu müdürlüğü rölöve ve anıtlar müdürlüğü müze müdürlüğü