Kırşehir İl Ziyaretini Gerçekleştirdik

10-12-2018 1075 Genel Merkezden
Kırşehir İl Ziyaretini Gerçekleştirdik
Türk Kültür Sanat Sendikası olarak Genel Başkan Uğur YILDIRIM, yardımcıları Faruk ŞİMŞEK ve Arkeolog Tolga ÇELİK katılımıyla Kırşehir il ziyareti ve Kaman ilçe ziyareti gerçekleştirdik

Genel Merkez Yöneticilerimiz ilk olarak, Kırşehir Aşık Paşa İl Halk Kütüphanesinde kamu çalışanlarıyla buluştu. Üyelerimizle yapılan görüşmelerde sendikal faaliyetlerimiz hakkında bilgilendirme yapıldı. Çalışanların sorunları ve yaşadıkları zorluklar dinlendi ve istek ve önerileri kaydedildi. Ardından da Genel Başkanımız Uğur YILDIRIM konuyla ilgili bir değerlendirme sunumu yaparak kamu çalışanlarının gündemi hakkında konuştu. Kütüphanelerin çalışma şartları ve saatleriyle ilgili karar mercileriyle yeniden görüşülerek konunun değerlendirilip düzenlenmesinin isteneceği belirtilmiştir. İl Halk Kütüphanesi ziyaretimizden sonra İl Kültür ve Turizm Müdürlüğümüzü ve Müze Müdürlüğümüze de ziyarette bulunuldu.

Daha sonra ise Kaman İlçe Halk Kütüphanesi müdürümüz Ayhan APAYDIN ve personeli ziyaret edildi. Kendilerine gösterdiği yoğun ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür edilmiştir.

Kırşehir ilimizi ziyaretimiz sırasında bizi yalnız bırakmayan İl Temsilcimiz Veyis ŞANAL beyefendiye teşekkürlerimize de sunarız. 

 

Kırşehir İl Ziyaretini Gerçekleştirdik
il ziyareti sendika İl halk kütüphanesi kamu çalışanları