Kayseri'de Çalışanlarla Buluştuk

07-02-2019 857 Genel Merkezden
Kayseri'de Çalışanlarla Buluştuk
Türk Kültür Sanat Sendikası teşkilat ziyaretlerine hız kesmeden devam ediyor.

Türk Kültür Sanat Sen olarak teşkilat çalışmalarımıza Kayseri ili ile devam ediyoruz.  İl ziyaretimiz Genel Başkan Yardımcımız Arkeolog Tolga ÇELİK tarafından gerçekleştirmiştir.

Kayseri İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü, Rölöve Bölge Müdürlüğü, Koruma Kurulu Bölge Müdürlüğü ve Müze Müdürlüğü ziyaret edilerek kurum çalışanları ve yöneticilerle görüşüldü.

Yapılan il ziyaretleri ile ilgili olarak Genel Başkan Yardımcımız Arkeolog Tolga ÇELİK değerlendirmesinde bulundu. Çelik yaptığı değerlendirmede "Bakanlığımızın bünyesinde bulunan tüm birimleri tek tek ziyaret ederek sendikamızın faaliyetleri hakkında üyelerimizi ve çalışanları bilgilendiriyoruz. Yorulmadan teşkilat çalışmalarımıza devam edip, çalışanların özlük ve mali hakları için yaptığımız mücadeleyi anlatacak ve sendikamızı en güzel konuma getirene kadar çalışmalarımızı sürdüreceğiz." dedi.

Kayseri' deki teşkilat çalışmamız esnasında bizi biran yalnız bırakmayan kıymetli il temsilcimiz Cengiz KARACABEY beyefendiye teşekkürlerimizi sunuyoruz. 

Kayseri'de Çalışanlarla Buluştuk
rölöve bölge müdürlüğü koruma kurulu bölge müdürlüğü müze müdürlüğü İl kültür ve turizm müdürlüğü