İzmir'de Teşkilatımızla Buluştuk

27-03-2019 764 Genel Merkezden
İzmir'de Teşkilatımızla Buluştuk
Türk Kültür Sanat Sendikası olarak teşkilat çalışmalarımıza İzmir ili ile devam ediyoruz.

Genel Merkez yönetim kurulu adına Genel Başkan yardımcısı Arkeolog Tolga ÇELİK ve Ege Şube Başkanı Hakan ALP  İzmir'de kamu çalışanlarıyla buluştu.

Teşkilat buluşması kapsamında, İzmir Arkeoloji Müzesi, Atatürk Müzesi, Tarih ve Sanat Müzesi, İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü, Efes Müzesi ve Turizm Ofisi,  Tire Müzesi, Ödemiş Müzesi, İlçe Halk Kütüphanesi, İzmir I ve II numaralı Bölge Koruma Kurulları ziyaret edildi.

Kurum ziyaretleri sonrası bir açıklama yapan Genel Başkan Yardımcımız Arkeolog ÇELİK sosyal ve özlük haklarına ilişkin konulara değinerek; "3600 ek göstergenin tüm memurları kapsayacak şekilde düzenlenmesi, sözleşmeli personelin kadroya geçirilmesi hakkında verilen kanun teklifi ve yardımcı hizmetler sınıfında yer alan çalışanlarımızın bir kereye mahsus eğitim düzeyine göre genel idare hizmetleri sınıfına atanması için verdiğimiz mücadeleye devam ediyoruz. Kamu çalışanlarının hasretle beklediği bu hak arama mücadelemiz sonuç alınana kadar devam edecektir. Bunun yanında teknik hizmetler sınıfında yer alan çalışanlarımız, arkeologların, sanat tarihçilerinin, antropologların, hititologların, sümerologların ve etnologların da 3600 ek göstergeye tabi olması en büyük hedefimizdir" dedi.

 

İzmir'de Teşkilatımızla Buluştukİzmir'de Teşkilatımızla Buluştukİzmir'de Teşkilatımızla Buluştukİzmir'de Teşkilatımızla Buluştuk
İzmir arkeoloji müzesi atatürk müzesi tarih ve sanat müzesi İl kültür ve turizm müdürlüğü efes müzesi ve turizm ofisi tire müzesi Ödemiş müzesi İlçe halk kütüphanesi