İl Ziyaretlerimiz Adana İli İle Devam Ediyor

09-04-2018 224 Türk Kültür Sanat Sen
İl Ziyaretlerimiz Adana İli İle Devam Ediyor
Genel Başkanımız Uğur YILDIRIM ve Genel Başkan Yardımcımız Arkeolog Tolga ÇELİK Adana'da kurum ziyaretleri gerçekleştirerek, çalışanlarla buluştu.

Adana il ziyaretimizde, İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü, Müze Müdürlüğü, Devlet Tiyatrosu, Rölöve ve Anıtlar Bölge Müdürlüğü ve Görme Engelliler ve Çağdaş Halk Kütüphanesi  ziyaret edildi. Kurum ziyaretlerini Genel Merkez Yöneticilerimiz ve Türk Kültür Sanat Sen İl Temsilcilerimiz Atilla ANDIRIN  gerçekleştirdiler. Hizmet kolumuzda görev yapan kamu çalışanlarıyla bir araya gelerek çalışma hayatında yaşanan sorunlar hakkında görüş alışverişinde bulundular. 

Genel Başkanımız Uğur YILDIRIM "Son dönemde gerçekleştirdiğimiz il ziyaretlerimizde oldukça olumlu tepkiler aldık. Kültür Sanat kolunda yaşanan sorunları tespit etmek ve çözmek için kurum ziyaretlerimize devam ediyoruz. Kamu çalışanlarının yaşadığı her olumsuzluk ve sorunda onların yanındayız." dedi.

Sözlerine devam eden YILDIRIM, "Gerçekleştirdiğimiz Adana il ziyaretimizde bizlere sıcak  ve samimi karşılamalarından dolayı İl Temsilcilerimiz Atilla ANDIRIN ve eski il temsilcimiz Caner SEĞMEN'e minnet ve şükranlarımı sunarım" dedi

 

İl Ziyaretlerimiz Adana İli İle Devam Ediyorİl Ziyaretlerimiz Adana İli İle Devam Ediyorİl Ziyaretlerimiz Adana İli İle Devam Ediyorİl Ziyaretlerimiz Adana İli İle Devam Ediyorİl Ziyaretlerimiz Adana İli İle Devam Ediyor
kültür sanat çalışanları sendika arkeolog kurum ziyaretleri il temsilcileri