Genel Başkanımız Bitlis Ziyaretinde Kamu Çalışanlarıyla Buluştu

20-09-2018 921 Genel Merkezden
Genel Başkanımız Bitlis Ziyaretinde Kamu Çalışanlarıyla Buluştu
Sendikal faaliyet kapsamında Genel Başkanımız Uğur YILDIRIM, Bitlis'in Tatvan ilçesinde kurum ziyaretlerinde bulundu.

Tatvan ziyaretinde kamu çalışanlarıyla bir araya gelen Genel Başkanımız,   sendikamızın faaliyetleri hakkında bilgi verdi. Çalışanların fikir, öneri ve şikayetlerini dinledi. Kurum yöneticilerini de ziyaret eden Genel Başkan YILDIRIM, kamu çalışanlarının sorunları üzerinde bilgi alışverişinde bulunuldu.
Ziyaret sonrası değerlendirmesinde bulunan Genel Başkanımız, "Bitlis'in Türk-İslam coğrafyasının teminatlarından birisi olduğu, Türklerin Anadolu'ya açılış kapısı olduğu belirtmiştir. Bu kadim şehirde Türk'lerin  mührü kazılıdır" dedi.
Sözlerine devam eden YILDIRIM, '' Burası aynı zamanda dünyanın en büyük Türk - İslam mezarlığının bulunduğu  bir şehir olup, binlerce yıl önce onbinlerce Türkün kanlarıyla sulanmış Anadolu topraklarının ebedi ve ilk istirahatgahıdır.'' dedi. Bu anlamda Doğu ve Güney Anadolu' da yapacağımız her türlü sendikal çalışmada burası bizim için bir miheng taşıdır. Artık Türk Kültür Sanat ailesi olarak hızla teşkilatlarımızı yenileyerek, üye çalışmalarımızı bu kadim şehrimizle taçlandırarak devam edeceğiz inşallah." dedi.
Tatvan ilçe ziyaretimiz sırasında bize ev sahipliği yapan, İl temsilcimiz Erkan BAYKAR'a, Türk İmar Sendikası'ndan Erol SÜPHANDAĞI'na ayrıca Servet YAVUZ ile Cumali TÜZER, Hakan BEŞKARDEŞ ve Engin GÜVEN'e misafirperverliklerinden dolayı  en içten dileklerimizle şükran ve minnettarlığımızı belirtiriz. 

Genel Başkanımız Bitlis Ziyaretinde Kamu Çalışanlarıyla Buluştu
sendikal faaliyet kamu çalışanları