Geleneksel Aşure İkramımız Gerçekleştirildi

09-09-2019 619 Türkiye Kamu-Sen
Geleneksel Aşure İkramımız Gerçekleştirildi
Türkiye Kamu-Sen Kadın Komisyonları geleneksel Aşure Günü etkinliği Genel Merkez binamız önünde gerçekleştirildi.

Konfederasyonumuza bağlı sendikalarımızın Genel Başkanları, Genel Merkez Yöneticilerimiz, Kadın Komisyonlarımız, Ankara Şubelerimiz ve üyelerimizin katıldığı etkinlik, Türk Diyanet Vakıf-Sen Genel Başkanı Nuri Ünal’ın yaptığı dua ile başladı. 

TALİP GEYLAN: ALLAH BİRLİĞİMİZİ DAİM EYLESİN

Duanın ardından Genel Sekreterimiz ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı Talip Geylan, Aşure Gününün hayırlı olmasını dileyerek, “Bu vatan için canlarını gözlerini kırpmadan veren tüm şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyoruz. Ruhları şad, mekanları cennet olsun. Onlar canlarını feda ettikleri için bugün bizler burada rahat ve huzur içerisindeyiz.  Cenab-ı Allah birliğimizi beraberliğimizi daim kılsın. Vatanımız bir olsun, iri olsun, diri olsun.  Hepinizin Aşure Gününü kutluyorum' dedi. 

Genel Sekreterimiz ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı Talip Geylan’ın konuşmasının ardından katılımcılara ve vatandaşlara aşure ikramı yapıldı. 

Geleneksel Aşure İkramımız GerçekleştirildiGeleneksel Aşure İkramımız GerçekleştirildiGeleneksel Aşure İkramımız GerçekleştirildiGeleneksel Aşure İkramımız GerçekleştirildiGeleneksel Aşure İkramımız GerçekleştirildiGeleneksel Aşure İkramımız Gerçekleştirildi
türkiye kamu-sen kadın komisyonları aşure günü