Eskişehir'de Çalışanlarla Buluştuk

08-04-2019 299 Genel Merkezden
Eskişehir'de Çalışanlarla Buluştuk
Türk Kültür Sanat Sendikası olarak teşkilat çalışmalarımızı hızla sürdürüyoruz.

Türk Kültür Sanat Sendikası genel merkez yönetim kurulu adına Genel Başkan Yardımcısı Arkeolog Tolga ÇELİK ve Isparta İl temsilcimiz Abdurrahman AKTAŞ bir teşekkür ziyareti gerçekleştirmişlerdir. Sayın AKTAŞ, büyük bir özveriyle, Eskişehir'de yaptığı çalışmalarla sendikamızın üyeleşme çalışmalarına büyük destek vermiş ve yetkili sendika olma mücadelemize büyük katkı sağlamıştır. Eskişehir ziyaretimizde de İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü, Eskişehir Eti Arkeoloji Müzesi, Eskişehir Koruma Bölge Kurulu'na ziyaretlerimizde de bizleri yanlız bırakmamıştır. 

Eskişehir il ziyaretimizde bize misafirperverliğini gösteren kıymetli üyelerimize de ayrıca teşekkür ediyoruz. 

Genel Başkan Yardımcımız ÇELİK Eskişehir teşkilatı ziyaretini değerlendirerek; "Sendikamıza destek veren tüm üyelerimize teşekkürü bir borç biliyoruz. Bizi gösterdikleri teveccüh bizi daha da güçlü kılacaktır. Sendikamız, tüm sorunları bilmekte ve çözüm odaklı bir sendikacılık yapma gayretindedir." dedi

Eskişehir ilimizde yapılan çalışmamızda bizi biran olsun yalnız bırakmayan İl temsilcimiz Şaban BİLLOR ve Isparta İl temsilcimiz Abdurrahman AKTAŞ' a teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Eskişehir'de Çalışanlarla BuluştukEskişehir'de Çalışanlarla Buluştuk
İl kültür ve turizm müdürlüğü eskişehir eti arkeoloji müzesi eskişehir koruma bölge kurulu