Eskişehir’de Çalışanlarla Bir Araya Geldik

06-03-2018 945 Türk Kültür Sanat Sen
Eskişehir’de Çalışanlarla Bir Araya Geldik
Türk Kültür-Sanat-Sen çalışanlarla ve teşkilatımızla buluşmaya devam ediyor.

Son olarak sendikal çalışmalar kapsamında Teşkilatlandırmadan sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Arkeolog Tolga Çelik Eskişehir’i ziyaret etti.

Yapılan ziyarette kurum yöneticileri, çalışanlar ve teşkilat mensuplarımızla bir araya gelindi.

Kültür ve Turizm Bakanlığımızın birimleri olan Eti Arkeoloji Müzesi, Koruma Kurulu Bölge Müdürlüğü İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü,  Kütüphane Müdürlüğü Sanat Galerisi ziyaret edilerek çalışanların sorun ve talepleri dinlenmiş, bunlar yetkili kişi ve kurumlara aktarılmıştır.  Ziyaret ile ilgili bir değerlendirme yapan Tolga Çelik çalışanların her zaman yanında olduklarını kaydederek “ Türk Kültür Sanat-Sen olarak çalışanlarla bir araya gelmeye, onların sorunları ve talepleri ile ilgili olarak gerekli girişimlerde bulunuyoruz. Mücadelemizi güçlü bir şekilde sürdürmeye devam edeceğiz. Tüm çalışanların bunu bilmesini isteriz. Eskişehir’de yaptığımız ziyarette bu kapsamda oldukça verimli olmuştur.  Misafirperverliği ve nazik daveti için de Eskişehir İl temsilcimiz Şaban BİLLOR' un şahsında tüm Kültür ve Turizm çalışanlarına da ilgi ve alakaları için teşekkür ederiz.

Eskişehir’de Çalışanlarla Bir Araya GeldikEskişehir’de Çalışanlarla Bir Araya GeldikEskişehir’de Çalışanlarla Bir Araya Geldik
sendikal çalışma arkeolog eti arkeoloji müzesi kültür ve turizm müdürlüğü sanat galerisi