Erzurum, Kars ve Iğdır’da Çalışanlar ile Bir Araya Geldik

19-10-2018 1043 Genel Merkezden
Erzurum, Kars ve Iğdır’da Çalışanlar ile Bir Araya Geldik
Türk Kültür Sanat-Sen sendikal çalışmalar kapsamında illerimizi ziyaret ederek teşkilat mensuplarımız ve çalışanlarla bir araya gelmeye devam ediyor.

Bu kapsamda Mali İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Hilmi TEKCAN  Erzurum, Kars ve Iğdır illerini ziyaret ederek il temsilcilerimiz  ve üyelerimizle bir araya geldi.

Erzurum’a yapılan ziyarette İl Temsilcimiz Metin Sarıgül ile birlikte  Kültür ve Turizm Bakanlığına bağlı kurumlarımızdan Erzurum Devlet Tiyatrosu Müdürlüğü, Bölge Restorasyon ve Konservasyon Laboratuvarı ve İl Halk Kütüphanesinde çalışanlar bir araya gelindi. Ayrıca İl temsilcimiz Metin SARIGÜL 'ün oğlunun düğününe katılım sağlandı.

Serhat şehri Kars ilimizde ise İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü, Müze Müdürlüğü ve İl Halk Kütüphanesi ziyaret edildi.

Iğdır’da ise İl Temsilcimiz İzzet TAZEGÜNEY ile birlikte İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü ile İl Halk Kütüphanesinde temaslarda bulunuldu.

Her üç ilimize yapılan ziyaretlerde sendikal faaliyetlerimiz hakkında bilgi veriler ve çalışanların öneri ve istekleri dinlendi. Kurum yöneticileriyle görüşülerek çalışanların yaşadıkları sorunlar  ve talepleri ile ilgili olarak yöneticilere bilgi verildi. Çalışma şartlarının iyileştirilmesi için düzenlemeler gerektiği ifade edildi.

Genel Başkan Yardımcımız Hilmi Tekcan Ziyaretlere ilgili olarak yaptığı değerlendirmede “ Ziyaretlerimizde bizleri içtenlikle karşılayan teşkilat mensuplarımıza ve çalışanlara teşekkür ediyorum. Biz her zaman çalışanların yanındayız. Sorunların çözümü için bıkmadan usanmadan mücadele edeceğiz. Bu anlamda bizim için mesafelerin bir önemi yok. Her zaman ve her yerde çalışanların yanında olacağız' dedi.

Erzurum, Kars ve Iğdır’da Çalışanlar ile Bir Araya GeldikErzurum, Kars ve Iğdır’da Çalışanlar ile Bir Araya Geldik
kültür ve turizm bakanlığı devlet tiyatrosu bölge restorasyon ve konservasyon laboratuvarı