Döner Sermaye Merkez Müdürü Ziyaret Edildi.

31-10-2018 1210 Genel Merkezden
Döner Sermaye Merkez Müdürü Ziyaret Edildi.
TKSS Genel Merkez yönetimi adına Genel Başkan Yardımcılarımız Faruk ŞİMŞEK ve Arkeolog Tolga ÇELİK tarafından, Kültür Bakanlığı Döner Sermaye Merkez Müdürü Sayın Murat USTA'yı makamında ziyaret edildi.

Ziyarete MÜSTAD (Müstakil Sanat Tarihçiler Derneği) yönetiminden Başkan Erdem AKKURT ile Başkan Yardımcısı Murat YILDIRIM'da eşlik ettiler.

Görüşmede 2011 yılında sözleşmeli personel iken kadroya geçen Teknik personelin almaya hak kazandığı "Giyim Yardımı"nın kadro verildiği tarihten  bu yana yapılması için talepte bulunulduğu halde gerekli ödemenin yapılmadığı sendikamızca bildirildi.  Merkez Müdürümüz mağduriyetin giderilmesi için destek verileceğini ve bu konunun takipçisi olacağını belirtti.

Ayrıca kurum yöneticileri, bu yıl alınması gereken  banka promosyonları konusunda da çalıştıklarını, en yüksek teklifin alınması için uğraştıklarını verilen tekliflerin düşük olmasından dolayı promosyon ihalelerini yenilemek için çalışmaları başlattıklarını ifade etti 

Genel Başkan Yardımcısı Arkeolog Tolga ÇELİK, kurum yöneticilerine Türk Kültür-Sanat Sen Genel Merkezi adına, Kültür-Sanat Çalışanlarının sorunlarına ilgilerinden dolayı teşekkür ederek ziyareti tamamladı.

Döner Sermaye Merkez Müdürü Ziyaret Edildi.
mÜstad kültür bakanlığı döner sermaye merkez müdürü giyim yardımı