Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü'nü Ziyaret Ettik.

06-12-2018 294 Genel Merkezden
Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü'nü Ziyaret Ettik.
Türk Kültür Sanat-Sen Genel Merkezi olarak ziyaretlerimize Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğümüzle devam ettik.

Ziyaretimiz, Genel Merkez Yönetiminden Genel Başkanımız Uğur YILDIRIM, Genel Başkan Yardımcıları Hilmi TEKCAN ve Arkeolog Tolga ÇELİK katılımıyla gerçekleştirildi.

Devlet Tiyatroları Genel Müdür Yardımcısı olarak atanan Turan ERDEĞER makamında ziyaret edilerek yeni görevinde başarı dileklerimiz iletildi. 

Ziyarette, Devlet Tiyatroları çalışanlarının sorunları üzerine konuşuldu. Sözleşmeli kamu istihdamı ve kamu çalışanlarının özlük hakları hakkında düşüncelerimiz Sayın Turan ERDEĞER ile paylaşıldı. Genel Başkanımız YILDIRIM konuşmasında; "Özellikle süreli sözleşmeli personelin özlük ve mali haklarını sendikamız tarafından yakinen takip ediyoruz ve kamuda sözleşmeli istihdamın yanlış bir modeldir. Devlet Opera ve balesindeki süreli sözleşmeli personelin özlük hakları için de mücadelemiz sürmektedir. Biz sendika olarak kamu çalışanlarının her zaman arkasında olduğumuzu ve haklı davamızı hukuki zemin içinde,  her daim sürdürüleceğiz." dedi.

Genel Müdür Yardımcımız Turan ERDEĞER beyefendi' nin yakın ilgisinden dolayı yönetim kurulu olarak ziyadesiyle memnun kaldık ve kendilerine teşekkürü borç biliriz. 

Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü'nü Ziyaret Ettik.
devlet tiyatroları sözleşmeli kamu istihdamı sözleşmeli personel