Bolu ve Sakarya İl Ziyaretlerimizi Gerçekleştirdik.

03-12-2018 903 Genel Merkezden
Bolu ve Sakarya İl Ziyaretlerimizi Gerçekleştirdik.
Türk Kültür Sanat-Sen olarak Bolu ve Sakarya ziyaretimizi ettik.

Bolu ve Sakarya İl Ziyaretini Genel Başkanımız Uğur YILDIRIM,  Genel Başkan Yardımcımız Selamettin YURTSEVEN ve  Arkeolog Tolga ÇELİK gerçekleştirdi.

Bolu ziyaretimizde Kültür ve Turizm Bakanlığı kurumlarını ziyaret edildi. İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü ve Müze Müdürlüğü'nde çalışanlarla buluşuldu. Ardından yöneticilerle görüşerek çalışanların sorunlarını iletildi. Ziyaretlerimizde bizden ilgisini esirgemeyen İl temsilcimiz Mehmet KARATAŞ'a bilhassa teşekkür ediyoruz.

Sakarya ilimizde uzun yıllardır il temsilciliğimizi sürdüren Erdin CAMBAZ beyefendi görev sancağını genç kardeşimiz Muhammed ALEMDAR' a devretti. Genel Merkez Yöneticileri olarak bu gururun ve sevincin ortağı olduk. 
Daha sonra Müze Müdürlüğümüze gidilerek kıymetli müze müdürümüz  ve çalışanlar ziyaret edildi. Çalışanlara sendikal faaliyetlerimiz hakkında bilgi verildi. 
Sendikamıza ilgi ve alakasını esirgemeyen herkese çok teşekkür ediyoruz.  Erdin CAMBAZ beyefendiye emekleri ve mücadelesinden dolayı teşekkür ediyoruz. 

Bolu ve Sakarya ziyaretlerini değerlendiren Genel Başkanımız YILDIRIM, "Ziyaretlerimizde Türkiye Kamu-Sen'e olan ilgi memnuniyet verici. Kamu çalışanlarının bize olan güveni her geçen gün artmaktadır. Türkiye genelinde yaptığımız ziyaretlerde çalışanların sendikamıza olan alakalarının her geçen gün arttığını görmek bizlere de mutluluk veriyor." dedi.

Bolu ve Sakarya İl Ziyaretlerimizi Gerçekleştirdik.
türk kültür sanat-sen il temsilciliği kültür ve turizm bakanlığı müze müdürlüğü İl kültür ve turizm müdürlüğü