Bartın ve Amasra'da Kurum Ziyaretleri Gerçekleştirdik

11-11-2019 616 Genel Merkezden
Bartın ve Amasra'da Kurum Ziyaretleri Gerçekleştirdik
Türk Kültür Sanat Sendikası Genel Merkez yönetim kurulu adına Genel Başkan Uğur YILDIRIM ve Genel Başkan Yardımcısı Arkeolog Tolga ÇELİK, Bartın ve Amasra'da kurum ziyaretleri gerçekleştirildi.

Bartın il ziyaretinde İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü, İl Halk Kütüphanesi ve kültür merkezi yönetici ve personeliyle görüşmeler yapılmıştır. 
Sendika yönetimi adına Genel Başkan YILDIRIM toplu sözleşmede sürecine ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Malüm yetkili sendikanın Türk memur hareketine verdiği zararları anlatmıştır. Genel Başkanımız YILDIRIM, malum sendikanın kazanım adı altında yaptığı propagandalara değinerek, " Bırakın kazanım elde etmeyi git gide memur özlük ve mali haklar için yaptığı toplu sözleşmede telafi mümkün olmayan süreçlere zemin hazırlamıştır." dedi.

Amasra ilçesindeki çalışmada ise müze müdürlüğü ziyareti yapıldı. Müdürlükte bulunan çalışanlarla biraraya gelen Genel Başkan Yardımcımız Arkeolog ÇELİK  sendikal faaliyetlerimizi anlatarak, "Kültür ve sanat çalışanlarının kazanımlar elde etmek için  buluşacağı yegane yer Türk Kültür Sanat Sen'dir.  olduğunun altını çizmiştir. Bunun için de birlik olmak zorundayız." dedi.
Amasra ziyaretinde bize eşlik eden müze müdürü Sanat Tarihçisi Ahmet ÇAPKUN' a Bartın ziyaretimizde ise il temsilcimiz Sefai ÖZDEMİR' e göstermiş olduğu alaka ve misafirperverliklerinden dolayı teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Bartın ve Amasra'da Kurum Ziyaretleri Gerçekleştirdik
İl kültür ve turizm müdürlüğü İl halk kütüphanesi kültür ve sanat çalışanları müze müdürlüğü