Amasya ve Tokat’ta Teşkilatımızla Buluştuk.

11-11-2018 266 Genel Merkezden
Amasya ve Tokat’ta Teşkilatımızla Buluştuk.
Konfederasyonumuz Türkiye Kamu Sen tarafından Amasya'da çevre illerin katılımıyla gerçekleştirilen istişare toplantısına Genel Başkanımız Sayın Uğur YILDIRIM, Genel Başkan yardımcılarımız Faruk ŞİMŞEK ve Arkeolog Tolga ÇELİK katıldı.

Toplantıda Amasya il temsilcimiz Fatih ÇALIŞLAR, Tokat il temsilcimiz Halit AYBEK ve Çorum il temsilcimiz Kamil YİĞİT yer aldı.

İstişare toplantısında Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci yaptığı konuşmada Türkiye ve kamu çalışanlarının gündemi ile alakalı açıklamalarda bulundu. Talebimizin içiren 3600 ek gösterge ile ilgili bir düzenlemenin meclise yasa teklifi olarak verildiği, sözleşmeli personelin kadroya alınması ve milli hassasiyetimiz olan Andımız konularına değindi.

Toplantının ardından Genel Başkanımız ve Genel Başkan Yardımcılarımız Amasya ilimizde İl Temsilcimiz Fatih Çalışlar ile birlikte kültür kurumlarında çalışanlarımıza ziyaretlerinde bulundular. Sendikal çalışmalarımız hakkında bilgilendirme yaptılar.

Bir gün sonra ise Tokat ilimize giderek  il temsilcimiz sayın Halit AYBEK ve işyeri temsilcimiz sayın Nazım GÜNEŞ refakatinde kurumlarımızı ziyarette bulunuldu.  İl Kültür Müdürü Adem ÇAKIR ile görüşüldü.

Tüm birimlerimizde çalışanlarımıza özlük hakları ve çalışma hayatımıza dair bilgilendirmeler yapıldı.  Başta il temsilcilerimiz  olmak üzere iş yeri temsilcilerimize bizlere gösterdikleri yakın alakadan dolayı teşekkür ederiz. Çalışanlarımızın her an yanında hak mücadelesinde olacağımızı buradan bir kez daha belirtmek isteriz. 

Amasya ve Tokat’ta Teşkilatımızla Buluştuk.Amasya ve Tokat’ta Teşkilatımızla Buluştuk.Amasya ve Tokat’ta Teşkilatımızla Buluştuk.
genel başkan il temsilcisi istişare toplantısı