Adana'da Çalışanlarla Buluştuk

07-05-2019 902 Genel Merkezden
Adana'da Çalışanlarla Buluştuk
Türk Kültür Sanat Sen olarak sendikal faaliyet kapsamında gerçekleştirilen Adana il ziyaretimiz Genel Başkan Yardımcımız Arkeolog Tolga ÇELİK tarafından gerçekleştirildi.

Teşkilat çalışmaları kapsamında gerçekleştirilen Adana il ziyaretimizde kurumlarımda çalışanlarla buluşuldu. Öncelikle İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü ziyaret edilmiş, yeni atanan İl müdür yardımcımıza hayırlı olsun ziyaretinde bulunuldu. Ardından Adana Atatürk Müzesi,  Arkeoloji Müzesi Müdürlüğü ve Adana İl Halk Kütüphanesi ziyaret edildi. Ziyaretlerde kamu çalışanlarıyla buluşuldu. Sendikal faaliyetlerimiz hakkında bilgilendirme toplantısı yapıldı

Adana ziyareti sonrası bir açıklama yapan Genel Başkan Yardımcımız ÇELİK; "Adana bizim için ayrı bir önemi olan medeniyetlerin buluştuğu özel bir yerdir. Bununla birlikte; burada yaptığımız teşkilat çalışmalarımızda Kültür ve Sanat kolu çalışanlarıyla buluşularak  sendikamızın yaptığı çalışmalar hakkında bilgilendirme toplantıları düzenliyoruz. Türkiye Kamu-Sen ve Türk Kültür Sanat Sen'in sendikal mücadeleleri hakkında da bilgiler verilmiştir. Adana' da daha da güçlenerek büyüyeceğimize inancımız tamdır." demiştir. 
Tüm ziyaretimiz boyunca bizi yalnız bırakmayan kıymetli il başkanımız Atilla ANDIRIN' a teşekkürlerimizi sunuyoruz. Bunun yanında işyeri temsilcilerimiz  Caner SEĞMEN ve Mehmet KORKMAZ' a ilgilerinden dolayı teşekkürlerimizi bir borç biliriz. 

Adana'da Çalışanlarla BuluştukAdana'da Çalışanlarla Buluştuk
adana atatürk müzesi arkeoloji müzesi müdürlüğü adana İl halk kütüphanesi türkiye kamu-sen