19. Yılımız Kutlu Olsun

08-08-2020 84 Genel Haberler
19. Yılımız Kutlu Olsun
Türk Kültür Sanat-Sen, olarak bundan tam 19 yıl önce milli ve manevi değerlerle yoğrulan ilkeleri, hak ve hukuku daima savunan inancı ile kültür ve sanat kolu çalışanların ümidi ve gür sesi olmak için kuruldu.

Şükürler olsun ki kutlu bir mücadeleyi 19 yıl boyunca dik bir duruşla sürdüren sendikamız ne ilkelerinden ödün verdi, ne de çalışanların hakkı için verilen mücadelede tavizkar oldu.

Sendikamız hizmet kolumuzda görev yapan çalışanlarının desteğiyle doğru bildiği yolda, kurulduğu günkü inançla ve emin adımlarla yürümektedir.

Türk Kültür Sanat-Sen olarak öncelikle sendikal mücadelede gerçek sendikacılığın adresinde buluşan üyelerimize,  genel merkez yöneticiliğinden işyeri temsilciliğine kadar teşkilatımıza emeği geçmiş tüm çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Bu mücadelede bizimle yol arkadaşlığı, kader birliği yapıp Hakk'ın rahmetine kavuşan arkadaşlarımıza Yüce Allah’tan rahmet diliyoruz.

Daha nice yıllarda gerçek sendikacılığın adresi Türk Kültür Sanat-Sen’de buluşmak üzere 19. kuruluş yıl dönümümüz, hizmet kolumuzda görev yapan kamu çalışanları, üyelerimiz ve teşkilatımız için hayırlı olsun diyoruz.

19. Yılımız Kutlu Olsun
sendika